SITE LOGO Суббота
2024-04-20
1:43 PM
Приветствую Вас Гость | RSS Главная страница | dzirs misha!!! - Страница 2 - Форум | Регистрация | Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 2 из 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Тестовый раздел » Тестовый форум » dzirs misha!!! (agar gadavagdot es misha?)
dzirs misha!!!
dtyДата: Суббота, 2006-11-04, 10:23 PM | Сообщение # 1
Admin
Группа: Администраторы
Сообщений: 15
Репутация: 1
Статус: Offline
ar mogbezrdat amdenis atana?

sadaa qartuli shemarteba da vajkacoba?

movugot bolo am usamartlobas!!!

davirazmot qartvelebo!!!!

DZIRS MISHA!

 
patriotkaДата: Вторник, 2006-11-07, 3:17 PM | Сообщение # 16
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
me namdvilad ar var mishas fani da saakashvilisti, magram ar sheidzleba marto cudi davinaxot adamianis! ara? da adamini tavis piarze tu fiqrob ara mgonia, rom cudia, radgan tavidan mxolod adamianis garegani madgomareoba da ganwyoba chans! da martlac am mtavrobam gaaketa ise, rom tundac qalaqis centrshi, rom dadixar gsiamovnebs. ara is iyo kargi nacrisferi korpusebi da tbilisshi rom chamovdiodi erti suli mqonda wavsuliviyavi ukan, tbilisisgan shors! exla kide dadixarv, rustavelze, abanota ubanshi, shardenze da gsiamovnebs kacs!!! biggrin
 
tikoДата: Вторник, 2006-11-07, 3:53 PM | Сообщение # 17
Рядовой
Группа: Модераторы
Сообщений: 14
Репутация: 0
Статус: Offline
patriotka, unda dagainteresos es yvelaperi ris pasad aris migebuli,es erti da meore eset ugemovnod gadachrelebul qalaqs jobia sul apareri ar iyos.

Добавлено (2006-11-07, 3:53 Pm)
---------------------------------------------
patriotka, mainteresebs ra upro gsiamovnebs matxovris danaxva,romelta ricxvic dgiti-dge imatebs tu shadrevnebis romlis girebulebitac asobit sigaribis zgvars myopi ojaxis dapurebaa shesadzlebeli.shen rogorc chans mcdari azri gaqvs PATRIOTOBAZE.

 
patriotkaДата: Вторник, 2006-11-07, 7:52 PM | Сообщение # 18
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
ar vifqrob egre, aba ucxoeli rom chamova pirveli eg xvdeba tvalshi da mgoni dzalianac moswont turistebs saqartvelo!!!! tongue
 
tikoДата: Вторник, 2006-11-07, 8:04 PM | Сообщение # 19
Рядовой
Группа: Модераторы
Сообщений: 14
Репутация: 0
Статус: Offline
patriotka, ra sasacilo xar tongue magari vixalise,sircxvilooooooooooooooo sheicvale eg niki shen tviton mainc ar grcxvenia?shenairi azrovnebis adamianebi gupaven chvens qveyanas!cadi saqme naxe uamravi saintereso saitia da ramit dakavdi,aq nu ixdi sasacilod tavs.ise xandaxan shegidzlia shemoxvide da gvaxaliso xolme biggrin

Добавлено (2006-11-07, 8:04 Pm)
---------------------------------------------
patriotka, turistebze zrunva "patriotkobaa"aba ra biggrin biggrin biggrin magari vixalise biggrin biggrin biggrin

 
klarisДата: Вторник, 2006-11-07, 8:06 PM | Сообщение # 20
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 4
Репутация: 2
Статус: Offline
tiko, shen rogorc chans dzalian rasisti pirovneba iqnebi

Добавлено (2006-11-07, 8:06 Pm)
---------------------------------------------
biggrin biggrin biggrin biggrin


klaris
 
tikoДата: Вторник, 2006-11-07, 8:09 PM | Сообщение # 21
Рядовой
Группа: Модераторы
Сообщений: 14
Репутация: 0
Статус: Offline
tu ici am sityvis mnishvneloba imasac unda mixvde rom aq rasizmi araper shuashi ar aris, "chkviano" klaris
 
TeRoRiStKaДата: Среда, 2006-11-08, 0:34 AM | Сообщение # 22
Рядовой
Группа: Модераторы
Сообщений: 13
Репутация: 2
Статус: Offline
patriotka

carmoidgine rom gkondes archevani, saxlshi gakvs aveji, da tansacmeli da sachmeli ar gakvs, pulis shovnis perspektivac ar gakvs, ras izam? gayidi avejs da gaizmanebi? ivli lamazad chacmuli, da macivari agar gekneba, mere shkapi moyveba, mere skamebi, da egre nelnela dagicarieldeba saxli, mara vidze xo iknebi cota xani:)
analogiuria es sheni shegebili da gashadrevnebuli kalaki, mters tvals chris, magram am damsheulma xalma shenobebi da asvalti lokon? da ris xarjze ketdeba es kvelaperi tu ici>? im sheni macivris ase-vtkvat avejis xarjze, anu im gayiduli sacarmoebis, portis, da mdinareebis, romlebsac ese nelnela gviyidis sheni mprinavi prezidenti, da ro agar dagvrcheba araperi, mere ras vizamt? es naklebad adardebt imat vinc akedan cava jibeavsebuli, magram gayiduli damsheuli da gaopiciantebuli kveyana vis adardebs???

 
AnushkiДата: Среда, 2006-12-06, 8:48 PM | Сообщение # 23
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 14
Репутация: 0
Статус: Offline
dzirs eg dorbliani MISHA. tongue

Добавлено (2006-12-02, 5:52 Pm)
---------------------------------------------
"mishas gadagdebas raunda, gasvla da kai tkmaunda" uf raunda mishas gadagdebas, prosta chven ar gavdivart garet tore ro gavidet garet da vtkvat "misha cadi" mishasac mobezdeba ogond male da cava, mara isedac mobezda prezidentoba, var xedavt agar sheulia ak kopna da aricis ra knas lol

Добавлено (2006-12-02, 5:57 Pm)
---------------------------------------------
"mishas gadagdebas raunda, garet gasvla da tkmaunda" rodisga gadavagdot misha?! ok

Добавлено (2006-12-06, 8:48 Pm)
---------------------------------------------
of mishas gadagdeba advilia, prosta garet ar gavdivart da arapers ar vaketebt ro misha gadavagdot. kibatono gadavagdot ra smile

 
TeRoRiStKaДата: Среда, 2006-12-06, 9:35 PM | Сообщение # 24
Рядовой
Группа: Модераторы
Сообщений: 13
Репутация: 2
Статус: Offline
exla mainc ver dainaxet, ro es dorbliani kvelapers aketebs ro sakartvelo daakucmacos, lij bi natos baza shemogvitrios da amerikas dapirebuli poligoni gauketos irantan saomrat?!
 
CHE_gevaraДата: Понедельник, 2007-01-01, 1:42 AM | Сообщение # 25
Рядовой
Группа: Проверенные
Сообщений: 12
Репутация: 1
Статус: Offline
misha isedac dzirs aris. ise erti ver gavige es yana saqartvelis prezidenti rogor gaxda?????????????????????????????????
 
klaris88Дата: Четверг, 2007-01-04, 11:12 PM | Сообщение # 26
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
shen ramdenic ar unda idzaxo mainc ver gaxdebi, imitom rom amaze uarisi iqneba sheni rejimi cool CHE_gevara,
 
CHE_gevaraДата: Понедельник, 2007-02-19, 10:48 PM | Сообщение # 27
Рядовой
Группа: Проверенные
Сообщений: 12
Репутация: 1
Статус: Offline
klaris aq ar aris vigacis rejimze saubari aq qveynis da eris gadarchenazea saubari nutu ar gesmis magdeni? qartveli eri chveni cinaprebis saxit ar ibrdzoda erti adamianis ketildgeobistvis. chven didi eri vart romelsac tavisupali cxovreba unda sakutar qveyanashi!!!
 
TeRoRiStKaДата: Четверг, 2007-03-01, 11:19 PM | Сообщение # 28
Рядовой
Группа: Модераторы
Сообщений: 13
Репутация: 2
Статус: Offline
 
TeRoRiStKaДата: Четверг, 2007-03-01, 11:21 PM | Сообщение # 29
Рядовой
Группа: Модераторы
Сообщений: 13
Репутация: 2
Статус: Offline
mishas


Сообщение отредактировал TeRoRiStKa - Четверг, 2007-03-01, 11:21 PM
 
TeRoRiStKaДата: Суббота, 2007-03-03, 12:24 PM | Сообщение # 30
Рядовой
Группа: Модераторы
Сообщений: 13
Репутация: 2
Статус: Offline
ai misha haha

Сообщение отредактировал dty - Воскресенье, 2007-03-04, 8:34 PM
 
Форум » Тестовый раздел » Тестовый форум » dzirs misha!!! (agar gadavagdot es misha?)
  • Страница 2 из 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Поиск:


Copyright MyCorp © 2006 Хостинг от uCoz